Четвер
22.02.2024
15:09
Форма входу
Пошук
Календар
«  Червень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Наші новини
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 63
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Малокаховська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів
Головна » 2016 » Червень » 15 » Переведення учнів
20:41
Переведення учнів

   Відповідно до наказу МОН України від 14.07.2015  № 762 «Про затвердження Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30 липня 2015 р. за № 924/27369, на підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання знань учнів (вихованців) та за рішенням педагогічної ради протокол №6 від 06 червня 2016 року перевести учнів Малокаховської ЗОШ І-ІІІ ступенів до наступних класів згідно списків.

До 2 класу:

1. Бичкову Анастасію

2. Вігуляра Кирила

3. Довбню Дениса

4. Касьник Ганну

5.  Кінжемета Арсена

6. Ковальчука Захара

7. Козел Ірину

8. Коробенка Ігоря

9. Крюковського Ярослава

10. Курішка Костянтина

11. Лазоряка Івана

12. Лещука Олександра

13. Лисенка Родіона

14. Литвинова Ярослава

15. Медкову Марію

16. Мірошниченко Софію

17. Нестеренко Крістіну

18. Огли Літвіна

19. Огли Регіну

20. Сабова Артура

21. Сердюк Анастасію

22. Слободян Даніїла

23. Сосну Єгора

24. Устименко Максима

25. Шияна Олега

26. Шмигу Діану

до 3-А класу:

1. Андрієць Костянтина

2. Василенка Святослава

3. Досенка Валерію

4. Другаль Марію

5. Карпова Івана

6. Кремня Кирила

7. Куришка Михайла

8. Курпійову Надію

9. Луценко Вероніку

10. Малого Дмитра

11. Мажара Павла

12. Пахомову Софію

13. Рульову Дар'ю

14. Селезньову Олександру

15. Троценка Богдана

16. Чистякову Світлану

17. Щомак Вікторію

18. Ямкову Вікторію

до 3-Б класу:

1. Бурдюга Максима

2. Васильєва Даніїла

3. Васильєву Вікторію

4. Денисюка Гектора

5. Дідіченка Ярослава

6. Звєкова Данила

7. Кулик Софію

8. Кулігіну Анастасію

9. Мартинович Стефанію

10. Мірошнікова Нікіту

11. Михайленко Латіфу

12. Романенка Богдана

13. Хінцицького Ярослава

14. Халепа Максима

15. Шеврікуко Сабіну

16. Шейка Івана

до 4-А класу:

1. Бєлову Надію

2. Бобирєва Єгора

3. Гузовського Станіслава

4. Давидова Даніїла

5. Завгороднього Данила

6. Ковальова Владислава

7. Кубарєва Микиту

8. Лихолата Андрія

9. Пішеходько Юлію

10. Тагаєву Аліну

до 4-Б класу:

1. Бунецького Дмитра

2. Іжевську Софію

3. Красного Віталія

4. Кінжамета Данила

5. Литвинова Нікіту

6. Медкова Олександра

7. Олійника Кіріла

8. Остапенко Владиславу

9. Порчук Христину

10. Рожко Інну

11. Хозреванідзе Артура

12. Чистякову Вероніку

13. Дорош Христину

14. Науменка Богдана

15. Перхняк Дар'ю

16. Стародубець Христину

17. Щербаня Микиту

до 5-А класу:

1. Афанасієвську Єлизавету

2. Волощука Єгора

3. Гикавого Тимофія

4. Десну Інну

5. Єлісєєву Наталію

6. Лихолата Ігора

7. Лохматову Вікторію

8. Романіченка Дмитра

9. Сахарова Ростислава

10. Сугака Максима

11. Щербину Дениса

12. Якубу Ксенію

до 5-Б класу:

1. Афанасьєва Дмитра

2. Березуцьку Катерину

3. Деревянка Євгена

4. Коваленко Кароліну

5. Тищенка Артема

6. Токарєва Станіслава

7. Філозопа Дмитра

8. Срібного Віктора

до 6-А класу:

1. Акара Дениса

2. Блищика Марка

3. Газамана Максима

4. Генчикова Антона

5. Гриценка Кирила

6. Компанієць Кристину

7. Крюковського Максима

8. Морозова Олександра

9. Надича Дмитра

10. Омельяненко Валерію

11. Оксененка Павла

12. Полегенька Максима

13. Троценко Ксенію

14. Ширіну Ксенію

до 6-Б класу:

1. Варваренко Анастасію

2. Галушку Івана

3. Гергуша Михайла

4. Дорошенка Дмитра

5. Кондратенка Олександра

6. Конюшенко Катерину

7. Конончука Данила

8. Любінського Віталія

9. Хозреванідзе Нонну

до 7 класу:

1. Бойко Дар'ю

2. Клопотовського Олега

3. Козел Дар'ю

4. Перхняк Ганну

5. Ямкову Альону

6. Андрєєва Богдана

7. Бондаренко Вероніку

8. Вітовщик Анастасію

9. Вороніна Сергія

10. Гончарова Дмитра

11. Денисюк Діану

12. Дідіченка Дениса

13. Кравчука Романа

14. Мартинович Серафиму

15. Семикопенка Ігора

16. Сироту Анну

17. Сироту Вікторію

18. Степанішина Євгена

19. Стукало Кирила

20. Шейко Вероніку

21. Шейко Дмитра

22. Щербину Гліба

23. Чистякову Ганну

до 8-А класу:

1.Гейка Ігора

2. Гриценко Анастасію

3. Кацяку Богдану

4. Кубареву Діану

5. Сахарову Анастасію

6. Шевченко Іванну

7. Юдаєва Кирила

до 8-Б класу: 

1. Аксьонова Родіона

2. Андрєєва Єгора

3. Бірюкову Юлію

4. Калашнікова Олександра

5. Комісарову Ольгу

6. Одновалова Михайла

7. Полегенька Олега

8. Саворонова Михайла

9. Хижко Вікторію

10. Шевчука Володимира

11. Рогову Діану

до 9-А класу:

1. Барієву Тетяну

2. Блищика Данила

3. Бобилєва Едуарда

4. Бондаренка Олександра

5. Бугеру Володимира

6. Вороніна Олександра

7. Гришкова Дениса

8. Грязнову Ірину

9. Костюк Валентину

10. Краська Артема

11. Литвинова Даніїла

12. Романюк Ельвіру

13. Приза Максима

14. Угнівенка Дениса

до 9-Б класу:

1. Байдака Максима

2. Борсукова Дмитра

3. Верещацьку Діану

4. Волошин Владислава

5. Германа Олександра

6. Гузовську Ольгу

7. Калашнікову Єлизавету

8. Кац Дмитра

9. Плахову Вікторію

10. Порчук Ірину

11. Потапського Єгора

12. Проніну Юлію

13. Тищенко Діану

до 11 класу:

1. Говорову Анастасію

2. Зятковську Аліну

3. Кудлай Валентину

4. Кудлай Світлану

5. Кучеренко Марію

6. Луцюк Ірину

7. Момот Олену

8. Осламенка Ігора

9. Ратушну Юлію 

10. Терлецьку Аліну

11. Яців Катерину

 

 

 

Переглядів: 437 | Додав: uchitelmkschool | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: